Cart

Vaikų žaidimo aikštelės

Jei turite vaikų ir nemažai laisvos vietos sode ar namo kieme, būtinai įrenkite ir vaikų žaidimų aikštelę. Tinkamiausia vieta jai – atvira erdvė, kur nėra aukštų medžių

Žinoma, rinktis, kokios aikštelės norite, reikėtų atsižvelgiant į vaikų amžių, jų poreikius ir norus, kiemo erdvę ir finansines galimybes. Mes turime įvairiausių žaidimų aikštelių pasirinkimą: galime įrengti ne tik smėlio dėžę, bet ir sūpynes, kopetėles, sienelę laipiojimui, čiuožyklą ar karuselę. Svarbiausia įrenginėjant žaidimų aikštelę atkreipti dėmesį į jos saugumą ir medžiagas: juk joje daug laiko praleis jūsų vaikai.

Žaidimų aikštelių kaina paprastai priklauso nuo medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Žinoma, tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės yra ąžuolo medienos konstrukcijos, bet pigiau rinktis eglės ar pušies medienos supynes ar žaidimo aikštelę. Visos mūsų gaminamos supynės yra stabilios jas pastatome ant žemės arba ant betoninių padukų .Prie klasikinio namo labiau dera iš medienos pagamintos sūpuoklės, kopetėlės ar smėlio dėžė. Žalios ar rudos spalvos sūpynės ne taip išryškės ir susilies su bendra aplinka.

Patariame rinktis smėlio dėžę su dangčiu – taip ji bus apsaugota nuo kritulių, krintančių lapų ir smėlio neišpustys vėjas. Jei nusprendėte supynę įsigyti su  čiuožykla, galite rinktis pagamintą iš plastmasės ar skardos. Plastmasinė čiuožykla būna ne tokia slidi, tačiau yra purškiamų skysčių, kurie ją padaro slidesnę. Skardinė čiuožykla bus ilgaamžiškesnė, bet turi ir vieną minusą – vasarą ji įkaista. Dėl saugumo siūlome tokią, kuri yra išgaubta ir su aukštesniais šonais – taip vaikai galės čiuožinėti saugiau.

Sūpynės taip pat gali būti labai įvairios. Siūlome rinktis didesnes sūpynes – net ir paaugę vaikai mėgsta pasisupti. Taip sūpynės bus naudojamos ilgiau ir taps pramoga ne vieneriems metams.

Be minėtų žaidimų, galime įrengti ir hamaką. Tai bus puiki poilsio vieta ne tik jūsų vaikams, bet ir jums. Paprastai hamakas ištempiamas tarp dviejų medžių, bet galime jį įrengti ir naudojant specialias konstrukcijas.

Prie žaidimų aikštelės galite komponuoti ir poilsio zoną. Tam puikiai tinka suoliukai ar stalas su kėdėmis. Kol vaikai žais, galėsite pailsėti ir tuo pačiu pabūti su šeima. 

Supynes, vaikų žaidimo aikšteles, smėlio dėžes ir kitus gaminius gaminame pagal individualius užsakymus pagal kliento pateiktus išmatavimus, fantazijas ar nuotraukas prašome kleiptis.

Pirmadienis, 05 Rugsėjis 2016